Kecy v kleci

Who knows, what will happen in the next second?

4. června 2010 v 16:42 | Citronový Lipo
..
Můžu rovnou začít omluvami. Je mi líto, že jsem tu tak dlouho nebyla. Ono jsem nikomu nechyběla, že ano :) Ale stejně, chudák blog :D

Momentálně je nádherně modrá obloha a svítí sluníčko. Snad poprvé za poslední měsíc. Je konečně pěkně a snad to vydrží. Před dvěma týdny jsem byla na ufobalovým turnaji, nachladila se a skončila s antibiotiky v posteli. Dneska je první den, kdy konečně zase půjdu ven. Na závěrečný Ignis Brunensis ohňostroje :) Už se těším, až odsud vypadnu. Kvůli té nemoci asi ani nemám moc nic, co bych vám pověděla. Daří se mi pořád tak nějak stejně, kašlu na školu - už jen dva týdny, koho to zajímá? Příští týden máme školní výlet, na který nejedu - ne že by mě to nějak extra mrzelo, s našima děckama nemám ty nejlepší vztahy -, takže pak bude jen jeden týden školy, ve kterým se musím pokusit spravit všechny škody, který jsem napáchala od února.

Co vy? Něco zajímavýho, co se děje ve vašich životech? Pochlubte se :)
C.L.

Dear homework, you're not attractive enough and I'm not doing you.

25. dubna 2010 v 8:17 | Citronový Lipo

..
Sometimes I feel like nobody cares. Not about me, about whole world. What about... other people's feelings, ha? Or anything else. This world is full of stupid, arrogant people, who don't know, what to do with their amazing lives. But... Is there anything, we can do to make it better? To make the world a better place for living? Yeeey... Just a wish.

Dobře, už jsem se vyřvala. Já nevím proč, ale vždycky, když mám problém, mám potřebu mluvit anglicky. Tak nějak... vyjadřuje to líp :)
Děkuju všem za pochvalu designu. Popravdě se mi taky docela líbí. Ze začátku jsem se bála černo-červené kombinace, ale když jsem tam přidala tu žlutou... Nemám si na co stěžovat :)
Myslím, že bych neměla vídat jiné lidi. Vážně, neměla bych! Víte, jak rychle se moje nálada dokáže změnit z bezmráčkové na tajfunovou? Během vteřiny. Jakoby se někdo nahoře bavil tím, že nade mnou luská prsty. Jestli jo, tak... STOP IT, YOU JACKASS! Aha, tady to je. Neříkala jsem to? Říkala. Ah, jak ráda mám pravdu :D Nicméně ten týden (nebo kolik to bylo dní) co jsem nepsala, se toho popravdě moc neudálo. Psala jsem ty postupovky, ale na to, jak jsem se toho bála, tak mi přišly vcelku jednoduchý. S Jonym jsem byla v jednom kuse... A to se pak divím, že když ho nevidím dva dny tak mám absťák :D Včera jsem byla na výletě - z Adamova do Křtin (to zná asi jenom Kuřátko, ale kdo ví...) na nějakým závodě. Bylo vedro, já neměla nic na hlavě a jenom 3/4 litru vody. Jaká jsem? Inteligentní, ano, správně. Ale nakonec to byla vcelku sranda, mám pěkný fotky. A také hlášky :D Smála jsem se skoro nepřetržitě. Říkám "holky, nemluvte tak sprostě, jo?" a přijde další rádkyně a první co řekne "do prdele, já se na to můžu vysrat" :D No tak pardon, ale... :D
Co dnes? Nic nedělání, jako obvykle. Za chvíli se půjdu najíst, pak možná, ale asi spíš ne, mrknu na školu. Odpoledne přijde rodina, moji bratři mají 24 a 26 (sakra staří dědci :D). Už se fakt těším :/ Ale zůstaňme pozitivní :)

Doufám, že se vám daří dobře. A doufám, že cítíte to jaro... áááh :)
C.L.

Upside-down...

18. dubna 2010 v 20:25 | Citronový Lipo
..
Vsadím se, že vám bylo upřímně jedno, jestli tady straším, nebo jestli jsem už dávno pohřbená pod zemí. No bohužel vám musím oznámit, že prozatím si rakev polštářkama nevystýlám, i když bych občas potřebovala nějaký ten nerušený odpočinek...

Co bych vám povídala. Život je pořád stejnej, jednou nahoře a jednou dole, co se týče mě, tak pořád lehce nad průměrem :) No poslední dobou vlastně i docela dost nad průměrem :D Pokud nepočítám školu a vše co zahrnuje - tím myslím i lidi v ní a to nejen učitele :( - tak je vážně všechno v nejlepším pořádku. Což se mi vážně dlouho nestalo :D Chci říct... nikdy. Nedá se samozřejmě říct, že bych neměla pochyby nebo sebedestruktivní myšlenky, ale to není žádná novinka, že ano.
Venku svítí sluníčko, voní jarní květiny, kvetou třešně. Teda zrovna teď u nás prší a třešně skoro opadaly, ale... Chápete? :D Je to vážně zvláštní a samozřejmě krásnej pocit vědět, že konečně na prvního máje neuschnu :) Myslím tím... líbání pod rozkvetlou třešní... a tak :D A to povětří... ach, já prostě miluju jaro. Někteří ví, že? :D Nebo... možná všichni? Už se rozhodně těším, až se v pátek místo školy projdu přírodou nebo aspoň parkem.
Což je vlastně další věc - ve čtvrtek a v pátek máme ředitelské volno kvůli příjimačkám. Supr ne? Má to jen jednu chybu - že já ty blbý příjimačky budu psát taky. Jasně, nemůžou mě vyhodit, ale známka se bude počítat do konkrétního předmětu a bude mít velkou váhu. Těším se na ten čtverec z matiky na vysvědčení... Ale snažím se usmívat se a žít okamžikem, krok po kroku. Takže teď... si doposlechnu Hum Hallelujah (btw nikdy mě nenapadlo, že se mi budou líbit Fall Out Boy... weird) a pak dokoukám Hogfather (dost dobrá věc, taká pohádka pro skoro dospělý).

Takže... Vám přeju všechno nejlepší do tohohle krásnýho začátku jara a kdo se hlásíte na střední - hodně štěstí ;)
C.L.

Oh my god, where am I? Is it heaven?

28. března 2010 v 18:45 | Citronový Lipo

Nooo... Zaprvé se teď TAKLE stydím, za to jak dlouho jsem tu nebyla. Vážně se omlouvám. Ale nejsem si jistá, jak dlouho tohle budu ještě dělat. Myslím vést blog. No vést... zasmějme se.

Co bych řekla. Poslední dobou jde můj život docela strmě nahoru. Sice mi nejde škola, ale koho to zajímá :D Asi se tu nebudu moc rozepisovat, takže ve zkratce... Kamarádi nějací jsou, občas to zaskřípe, ale jedem dál. Překvapivě a jak někteří již ví (Haničky, žé? :D), tak mám kluka, se kterým to popravdě jde líp než bych kdy čekala. U rodičů tak nějak proplouvám, sice jsem teď měla tak nějak zákaz chodit ven, ale to už skončilo a jsme docela v pohodě :) Já... já se mám jak vnitřně, tak venkovně vcelku fajn. Samozřejmě, pořád si stěžuju na svůj vzhled, prostě typická holka, ale začínám se pomalu smiřovat s tím, že jsem jaká jsem. 15tého března mi bylo 15. Yeeey. Za pár týdnů mi už dojde občanka, yeeey. To jsem to tak trochu stručně shrnula. Vím, že to nenahradí to strášně dlóhou neaktivitu, ale...

Jinak budu přemýšlet co s tímhle místem. Nechce se mi ho opouštět... ale vím, že to asi moc dlouho neutáhnu pokud nechci dvou měsícové pauzy...

Nic děti, mějte se. Slunce v duši a úsměv na tváři :*
C.L.

Ya, ya... something something, I don't care

28. ledna 2010 v 20:58 | Citronový Lipo

No jo. Máme tu pololetí. Konečně, že =) Nevím jak vy, ale já jsem ráda, že máme aspoň chvilku pokoj. Já mám čtyři dvojky a přijde mi, že líp už to ani jít nemohlo. No mohlo, ale nebuďme nerealističtí. No jsem tu, abyhcom řekla, že jedu na tři dny pryč, takže mě tu neuvidíte. I kdybych doma byla tak asi bych tu stejně nebyla ale tohle vylučuje i tu malou možnost... Tak tož co už. Doufám, že máte hezké zážitky z oslavy pololetí =D Páčko

Every day You have a chance. But You never use it, do You?

22. ledna 2010 v 11:42 | Citronový Lipo

Už hodně dlouho jsem se tu neukázala co? Hele lidi, já se fakt snažím! A vím, že je to někerým uplně jedno, ale některým možná ne. Ale teď, když jsou známky uzavřený tak mám aspoň pár dnů klid od školy a můžu dodělat všecko ostatní. A tak bych možná našla čas a chuť psát sem =)
No jinak jsem teď druhý den doma, protože - řekněme si to upřímně - jsme měli včera psát písemku z matiky a já bych si jí podělala průměr. Ale během dne mě tak rozbolela hlava že to byl asi osud nebo co. A teď jsem na počítači jenom na dopoledne, pak si vezmu notebook s filmama a seriálama a půjdu do postele, protože hlava zase začíná bolet. Ale i přes to jsem si ráno vlezle do vany a ležela tam hodinu, foukala do bublinek a poslouchala hudbu. Miluju nemoc, která není a najednou zase je. Tím myslím, že když jsem ležela v té vaně, tak to bylo v pohodě, ale pak jakoby se mi do spánku zaryl střep a já myslela že umřu. A musím se vám svěřit - nikdo mě nemá rád! Buhuu! =D Ne sranda, ale poslední dobou se zase začínám stahovat do koutka. Štve mě to ale nedokážu s tím nic dělat... co už =) Mějte se krásně.

Hey guys, don't try to upset me!

9. ledna 2010 v 20:23 | Citronový Lipo

Or I will kill Yooou!

Né, jenom sranda. No to sem celá já, vyžívám se v angličtině. Co už.
No jak jste si jistě všimli, neměla jsem přes týden moc náladu. Teda v pondělí jo, to jsem byla šťastná až na půdu, kterou nemáme. Ale pak přišla škola a vžum (citoslovce prudkého klesání pozn. red.) Ale tak to prostě je a člověk nemuže s ničím jiným počítat když přes prázky nic nedělá a zrovna se uzavírají známky. Umřu. A to vážně. V pondělí máme matiku, tělák, tělák, matiku, češtinu, češtinu, fráninu. První a poslední hodinu píšu písemku. WTF?!!! Chtějí nás znechutit ještě než jim zdrhnem? To prostě nemám šanci. Pardon, jsem zase děsně pesimistická, ale jinak to nejde. Porušit předsevzetí "budu cvičit" - check, porušit předsevzetí "budu optimistická" - check, porušit předsevzetí "budu ve škole vnímat" - check. Funny. Nejvíc mě teď ale sere, že nemůžu otevřít střešní okno, neboť zamrzlo, a já teď nemůžu vyfotit zahradu. Grr. Nic, buďte hodní na rodiče a nezlobte.

Btw všimli jste si, že se ve článku není ani jeden smajl? Divný, že? =D
Btw tak teď už tam jeden je.

*Bum* *Bác* *Prásk* *Haúúú* *Haf haf*

31. prosince 2009 v 16:33 | Citronový Lipo

No možná to nikomu nedošlo, ale mají to být citoslovce ohňostrojů a štěkajících psů =D

Ale k věci. Milé děti, už máme konec našeho skvělého úžasného roku 2009. Celé tohle období bylo tak strašně hektické a příšerně úděsné. Člověk občas nepochopí, proč se mu všechny ty děsný věci dějou. Ale někteří jsou na tom i hůř a navíc má určitě všechno svůj důvod. No, snad. Věřím na osud a jako CO?! Jinak tenhle rok tedy vážně stál za to. Nebylo to tak hrozné ;) Spousta skvělých filmů, knih a hlavně zážitků. Tábor, ohňostroje, všechny výlety, Vánoce, narozeniny. Musíme na to koukat optimisticky! Přece! Rozhodně bych já chtěla být více optimističtější. A taky zhubnout alespoň 5 kilo a mít lepší známky a být vstřícnější k ostatním. A to jsou právě příklady předsevzetí, která nejsou splnit. No jo, to jsem celá já. Velký oči a pak nemám vůli na to tu věc dokončit...
A tak do nového roku Vám přeji uplně to nejlepší - spoustu lásky, hlavně zdraví, taky hodně lásky a krásných zážitků a úspěchů =) Nevěšte hlavu a mebuďte pesimističtí. Dejte si nějaké předsevzetí, které můžete splnit. Ty jsou totiž ze všeho nejlepší a máte z toho potom skvělý pocit.

Btw ten av je můj, tak kdyžtak se zdrojem kopírovat ju? A fotka od Nefis

Krásný nový rok 2010 =* Užijte si ho!

Jedna dvě, přání jde...

24. prosince 2009 v 16:50 | Citronový Lipo

Yeah. Vánoce tady, Vánoce tam. Jedno přání, dvě, tři, deset, dvacet. Člověku to leze na mozek, neví co dělat, chodí z místnosti do místnosti, dívá se na pohádky a vánoční filmy, ale u ničeho nevydrží dlouho. Teda aspoň u mě. Ale to je můj věčný problém.
Takže vám všem přeju všechno uplně nejlepší a ať dostanete to co jste si přáli =) Nemyslím tím materiální dárky, ale třeba... ať najdete hodnýho kluka nebo skvělou kamarádku, ať se máte dobře, ať se nehádáte s rodiči =)

Citronový Lipo

A jen zírám, jak se z jasné pravdy stává pravda 'tak 'nák vedlejší'

12. prosince 2009 v 20:02 | Citronový Lipo

Milí mladí a neklidní, jak tenhle týden ubíhal, měla jsem čím dál větší pocit, že tohle není ono. Že tohle prostě nejsem já. Já, která jsem nikdy neměla ráda přetvářku, jsem se mile usmívala na holku, která mi neskutečně leze na nervy. Já, která jsem se vždycky poctivě učila hned po příchodu ze školy, jsem po učení sáha většinou tak v jedenáct a chodila spát v jednu. Já, která nejradši sama sedí v koutě a poslouchá hudbu a čte, jsem měla pocit, že jestli se s někým hned nezačnu bavit, tak mi ta pusa zdřevnění. Já, obvykle mírumilovná osůbka, jsem na kamošku tak vyjela, že jsem se pak i trochu styděla. Já, které bývalo jedno, jestli má kluka nebo ne, jsem teď naprosto zoufalá z toho, že borec, kterého chci, se motá kolem mé kamarádky. Hele neviděli jste někde ufony? Že by si to moje pravé já někam odvezli?
No jinak všecko v pohodě. Co nadělám, že jo. Snad zítra ještě něco přidám ale pochybuju.

Krásný Vánoce všem přeju =*

"Kašlu na lidi, co si myslí, že mi budou přidělovat kyslík..."

4. prosince 2009 v 15:24 | Citronový Lipo

Další týden v čoudu =)
Ach, ani nevíte, kolikrát se mi za tento týden změnila nálada. Třeba středa byla skoro horská dráha. Do školy sem šla nasraná, pak jsem se smála, poslední hodinu jsem byla zase smutná, pak jsem potkala kamoše a hned jsem měla dobrou náladu, dále jsem byla naštvaná sama na sebe, pak jsem se pobavila na squashi a pak jsem se přejedla =D Hrůza.
Ale jsem ráda, že už jsem se aspoň trochu vzpamatovala z té apatie, kterou jsem si poslední měsíc pěstovala. Už mi z toho začínalo hrabat =D

Nechci se vám nějak extra rozepisovat, protože vím, že to stejně nikdo nečte... Ale dám vám sem odkaz na jedno video... Točil to kamoš =D Je to z podzimek a vůbec se to nemělo dostat ven z VIP zóny. Ale stejně =D Já se tomu smála tak dlouho, že si myslím, že si všichni zasloužíme povyražení. Ale kdo nemá rád sprostý slova nebo ho to uráží tak se na to nekoukejte =D Tak vás jenom prosím, abyste to neposílali dál =)

Člověk nemusí vědět na to, aby byl přesvědčen...

21. listopadu 2009 v 16:22 | Citronový Lipo

Slíbila jsem, že se budu snažit tu být a tak jsem tu =) Neříkám, že se mě nějak extra chce, ale však víte, když už se něco slíbí, mělo by se to aspoň z části dodržet.
Abych to vzala po pořádku. Ve středu je jediný den, když můžu potkat... no, řekněme jednoho chlapce =D Ale bohužel jsme se nějak minuli. Kolikrát už jsem si přikazavala, ať se na něj vykašlu. Protože... no protože nic. Jak některé znám, tak za moje důvody proč se spolu nemůžeme dát dohromady bych dostala od některých pěknou čočku =D A nedokážou pochopit že je to pravda. No tak. Nehorázná haluz - neučila jsem se a učitelka z OV "No, tak ale já u tebe potřebuju známku. Poď poď" a za jedna =D Prostě mega. Pak jsem valila koupit lístky na NM, dále do klubovny na schůzku a pak zase trty do Lužánek na psaní. Uvažuju, že mi to za ten spěch nestojí. NAvíc to v tom psaní nestojí za nic. Asi přestanu chodit. Od pololetí. No ve čtvrtek pohodička, nic sme nepsali, klídeček. Po škole rovnou dom a pak na ájinu. Po ájině jsem si koupila sušenej ananas a mandle v jogurtu jako každý čtvrtek =D Člověk si holt občas potřebuje osladit život ne? V pátek jsme měli na devátou, předposlední hodinu jsem s přehledem napsala test ze slovíček asi za deset sekund a za jedna s hvězdou =D a poslední hodinu jsme psali fyziku, kterou jsem sice lehce posrala, ale jenom lehce, s tím, že mám blbě jenom jeden z pěti a to jenom asi z půlky. Takže spokojenost. Na 4 jsem valila zašívat týpko do klubovny. No udělala sem asi pět stehů, pak jsem šla vymýšlet s Anukou článek o podzimkách, kterej je mimochodem hafec dobrej a vtipnej, nebo se nám to aspon zdálo, když jsme ho vymýšlely, páč jsme pořád ležely smíchy na zemi. No a řekněte, nepřipadá vám "Jeden vede pět se zavázanýma očima. Psycho, Všude louže." k popukání? =D No rozhodně to bylo fajne. Skejsla sem tam čtyři a půl hodiny, s vybitým mobilem a děravou pamětí, takže jsem nemohla mamině zavolat že se zpozdím. Takže když jsem přijela, tak ona byla naprosto hysterická a kde prý jsem se to toulala? Hezky jsme se seštěkaly a já když jsem nasraná tak trucuju. Takže jsem odmítla jak čaj, tak večeři, tak zákusek. Neříkám, že občas bych nepotřebovala výplach mozku =D No a dneska jsme jely na výlet do akváče ve Vyškově. Ztratila jsem tam skřipec, takovej ten co používaj akvabelly aby jim nenateklo do nosů, a taky naušnici =(, ale sranda byla. Tobogán byl nej =D

No zase se dostávám do výkecové nálady tak to radši utnu =) Přihlásila jsem se u Haničky do fotografické soutěže, jenom tak pro srandu, abych věděla, kam se můžu dostat. První téma je hudba a já už mám trochu namyšlené co bych fotila. Chtěla bych někoho, jak hraje na klavír, s peckami v uších, před sebou noty, a ten někdo se usmívá. Ale jelikož klavír doma nemám, tak budu muset fotit ve škole a nevím, jak zajistím, aby mě do té učebny nikdo nevlezl. A nebo jsem si říkala, až zas bude hezky, že bych šla na Bílou horu, což mám kousek od baráku, a tam bych vyfotila bohužel asi sama sebe, taková ta zasněná osůbka s peckami v uších koukající do dálky. ale ještě nevím =D Ještě dneska vám semka přidám fotku, abyste mohli něco komentovat, když nebudete chtít číst tohle =)

Tak bey bey <3 ~ Citronový Lipo

Všichni občas potřebujou začít znova...

17. listopadu 2009 v 15:33 | Citronový Lipo

Většina víte, co jsem byla dřív, kde jsem byla, jak se jmenuju, kolik mi je, někteří dokonce kde bydlím a jen málokdo umí napsat moje příjmení =D Ale to vám nezazlívám, protože moje příjmení je fakt děs. Jde o to, že začínám zase na novém blogu. A nevím, jestli se mi ho podaří nějak extra rozjet, protože škola a protože kroužky a protože lenost =D Ale můžu se pokusit že jo...

 
 

Reklama