Grafika

"G"

16. ledna 2010 v 12:09 | Citronový Lipo

Tak jo, trochu to tu uvázlo přes týden. Znáte to, škola, seriály, spánek, koníčky, seriály... =D Takže přidám jenom nějaké avatary a to na... "F". Ne kecám, na "F" nemám ani jeden jedinej avatar =D Takže přeskočím na "G". To první bylo pod "Gossip girl" a ty dvě pod "Greene_Ashley" =D Enjoy =)

"E"

6. ledna 2010 v 21:05 | Citronový Lipo

Jsem úplně mimo a nemám sílu něco sem přidávat, takže jenom jeden av a to na "E". Já mám těch avatarů s Emms fakt hodně, ale jsou starý a fuj fuj.
Btw díky moc za podporu ve věci té básničky ;)

"D"

3. ledna 2010 v 12:29 | Citronový Lipo

Na "D" toho fakt moc nemám no =D Jenom Demi Lovato a ten první, ten měl název Dan_and_Serena takže to v podstatě JE na "D" ;D A ten se mi taky líbí nejvíc no. Hlavně ta barva =D So hope you'll like it ;)

"C"

29. prosince 2009 v 18:47 | Citronový Lipo

Na "C" toho prostě moc nemám =D Zato na "E" nebo na "K", to bude sranda =D Takže jenom Cam Gigandet (divný jméno =D ale já mám co říkat...) a Clémence Poésy. Nic moc a fakt starý. Co už =D Hope You will like it.

"B"

13. prosince 2009 v 10:56 | Citronový Lipo
Ták a další písmenko =D Na "B" toho moc nemám, většinou jsou hodně nový, ale ten první s Blake a ten s Bonnie je je to docela starý, protože jsem se rozhodla, že budu do těchto písmenkový grafiky dávat všechny avy co mám. Jinak tedy Blake Lively, Bonnie Wright a Bryce Dallas Howard. A ty s Bryce jsou tedy speciálně pro Clarett =) Doufám že se líbí. Jestli chceš, klidně si je dej na blog.


"A"

29. listopadu 2009 v 13:21 | Citronový Lipo

Bylo mi hned ze začátku jasný, že to s tím novým blogem nebude tak horký =D Ale na druhou stranu se aspoň nemusím omlouvat =D

Tak poprvé na tomhle blogu, nějaká grafika. Mám toho těťkom zase plnou složku tak se těšte =D Tak a začneme jak jinak než s A. Ten první mám nazvaný "Alec & Jane" tak jsem ho sem hodila taky. Či-li 1x Alec a Jane, 2x Alexis Bledel, 2x Alyssa Milano, 1x Anna Kedrick, 1x Asley Tisdale a 5x Ashley Greene =D Příjemné koukání ;)

 
 

Reklama